AÇS Animasyon - Gösteri Organizasyon

Tanıtım

Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu: Animasyon gösterileri ile de profesyonel çizgisini sürdürmektedir. Festivaller, panayırlar, piknik organizasyonları, sünnet düğünleri, düğünler, doğum günleri, partiler, mağaza etkinlkleri, mezuniyet törenleri, balolar, yeni yıl, 23 Nisan özel kutlamaları, açılışlar, kokteyller, otel animasyonları vb. bir çok alanda her yaş gurubuna özel eğlence etkinlikleri düzenlemektedir.

Animasyon alanında 20 yıllık tecrübe ile çocuk, genç-yaşlı demeden bütün eğlence etkinliklerine hizmet verilmektedir. Sürekli kendisini yenileyen sistemi ile grubumuz; Animasyon etkinliklerine içerik ve kalite katmaktadır. Bu da tiyatronun kendi özgün yapısını korumasını ve prodüksiyonlarının güçlenmesini sağlamaktadır. Animasyon ortamlarında kendi dekor tasarımlarını hazırladıktan sonra, profesyonel seslendirme ve ışıklandırma ile çeşitli ortamlar yaratılmakta (Sinema v.b) etkinlik türüne göre malzemeler hazırlanmakta ve özgün–eğlenceli yarışmalar düzenlenmektedir.

Pamuk şekerden havai fişeğe kadar hatta faytondan gezi arabasına kadar birçok hizmet sağlanmaktadır. Şişme çocuk evleri, sportif etkinlikler, havuz türü eğlenceler düzenlenebilmektedir. Bahçe animasyonları ile çok özel kutlamalar gerçekleştirilmektedir. Canlı müzik ortamları ile konulu orkestralar kurulmakta ve eğlence ortamlarına farklı boyutlar getirilmektedir.

Tiyatromuzun çok iddialı olduğu Animasyon gösterilerinde bazı standart kuralları vardır; Doğal, samimi ve seçkin ortam yaratmak ve yaşatmak. Bu başarı çizgimizde festivalden, mağaza etkinliğine kadar okul kutlamasından özel davetlere kadar her alanda kaliteli ve başarılı Animasyon etkinlikleri düzenlenmektedir.

Fotoğraflar