Gizlilik Politikası

 

Gizliliğiniz bizim çok önemlidir. Sizin için de ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Size ait olan bilgilerle ne yapabileceği hakkında elimizden geldiğince açık ve anlaşılır olmanın bilincindeyiz. Web sayfamız aracılığı ile herhangi bir Kişisel Bilginizi iletmeniz halinde bu bilgiler Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanılacaktır. Bu gizlilik politikamız, web sitemizin tamamında uygulanmakta ve bu şartlar zaman zaman değişebilmektedir.

AÇS Tiyatrosu,

  • Adınız, soyadınız, mesleğiniz, adresiniz, yaşınız, telefon ve e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi,
  • Biletleme detaylarınızı,
  • Faturalama bilgilerinizi

toplayabilir.

  • Bilet alımlarınızı gerçekleştirmek,
  • Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Web sitemizi güncel hale getirmek,
  • Satışa sunulan etkinliklerle ilgili sizleri bilgilendirmek üzere e-postaları periyodik olarak gönderebilmek

amacı ile kullanabilir.

Bu web sitesini kullanmakla, bu Gizlilik Politikasında belirtilen hususları kabul etmiş, bilgilendirilmiş ve yukarıdaki hususlarda AÇS Tiyatrosu’na izin vermiş sayılırsınız.

 

Güvenlik

 

AÇS Tiyatrosu, bilgilerinizin gizli kalmasını temin etmek için elinden gelen çabayı gösterir. Bu nedenle, kişisel bilgileriniz şifrelenmekte ve 3.Sahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Veri gönderdiğiniz formlarımız, iletim sırasında şifreli bir iletişim kanalı olan 128 Bit SSL (Güvenli Soket Katmanı)ile korunmaktadır. Söz konusu bu bilgiler bize ulaştığında, bu bilgiler olağan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarımıza uygun olarak korunacaktır. SSL'den yararlanabilmek için Web tarayıcınız SSL'i desteklemeli ve tarayıcınızdaki SSL opsiyonlarını faal hale getirilmelidir. Kişisel bilgisayarınızın güvenliğinin sağlanması sizin sorumluluğunuzdadır, 3.Şahıslar ve bilgisayarınız aracılığı ile doğabilecek her türlü güvenlik açıklarından AÇS Tiyatrosu sorumlu değildir.

Verileriniz, ancak iş sürecimizin ihtiyaçları veya yasal zorunluluklar için gerekli olduklarını hatırlatır ve gerektiği sürece saklanacağını bildiririz. Kredi Kartı bilgileriniz ödeme aşamasında ilgili bankanın sunucusuna aktarılır. Sitemizde ve Sunucularımızda Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır.

 

Bilet Satışı

 

Web sitemizden etkinlik biletlerinizi alabilir, bilet numarası ve kimlik ibrazı ile başka bir belgeye ihtiyaç duymadan etkinliğe katılabilirsiniz. Gişemizden de bilet satışı yapılmaktadır.

 

Rezervasyon

 

Etkinliklerimiz için ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun için mevcut telefon numaralarımızdan ya da eposta adreslerimizden iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

İade ve İptal

 

Kurumumuz ilk gününden beri müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına gişe satışı gerçeklen etkinlik biletlerinde iade ve iptal yapılmaktadır. Banka ve Kredi kartları ile satışı gerçekleştiren etkinlik biletlerinde talep edilmesi durumunda gişemizde nakit olarak iade ve iptal yapılmaktadır. Etkinliğin herhangi bir sebeple ertelenmesi ya da iptal edilmesi durumunda, ücret iadesi yapılmaktadır.

 

Kullanım Şartları

 

Bu web sitesini kullanmakla, bu Gizlilik Politikasında belirtilen hususları kabul etmiş, bilgilendirilmiş ve yukarıdaki hususlarda AÇS Tiyatrosu’na izin vermiş sayılırsınız. AÇS Tiyatrosu, Gizlilik Politikası ve mevzuatlarda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Kurum Bilgileri

 

Vergi Dairesi: Maltepe Vergi Dairesi

No: 007 051 7463

Adres: Gençlik Caddesi 24/C Anıttepe-Ankara

Telefon: 0(312) 229 8826 - 0(312)2300235

Eposta: acs@acstiyatrosu.com

 

Yazılı, sesli ve görsel içeriklerin Tüm Hakları AÇS Ankara Çağdaş Sanat Tiyatro, Yayıncılık, Organizasyon, Ajans hizmetleri ve Tic. LTD. ŞTİ’ye aittir.

Tüm Hakları Saklıdır ©